Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Novo

Погледнете го нашето видео

ЕКСПЕРТИ ЗА ИСТАНБУЛ

Истанбул: Најдобрата терапија за секого

Ако барате агенција за „бегство од реалноста“ и истражување на Истанбул, тогаш вие се наоѓате на вистинската веб-страница. Ние сме експерти за градот на два континента. Дозволете да сме дел од вашата авантура!

ШТО ИМАМЕ НОВО ЗА ВАС:

Летувајте во 2019та!

Кога се работи за летен одмор, секој сака да го резервира со време. Затоа и ние ви ги нудиме следниве дестинации:

weekend

ПРОДОЛЖЕНИ ВИКЕНДИ

Секој сака да го искористи продолжениот викенд на добра авантура. Дали се тоа два, три, четири или повеќе денови не е важно, важно е да се има волјата за патување. Погледнете повеќе кои дестинации се достапни за наредно патување.

„LAST MINUTE“ ПОНУДИ:

Искористете го тоа што е останато! Патувајте по најниска цена! Сега! Веднаш!

Почитувани патници. За прв пат во Македонија, Вие добивате…
3 ноќевања/ 4 денови
Вила Михаела се наоѓа во Неа Плагиа и е…
БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА 24 ТИ МАЈ Промо цена…
2 ноќевања/4 дена
ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ ГЕРАКИНИ Геракини е едно од најстарите…
7 ноќевања/ 8 дена

Истанбул за 24-ти Мај

€89 €79 / per person
Нема ништо поубаво од Мај во Истанбул. Пролетно зеленилото…
2 ноќевања

24-ти Мај на Крф

€105 €89 / per person
24-ти Мај на Крф Уживајте на Крф и истражете…
3 ноќевања/ 4 дена

БАРАТЕ НЕШТО СПЕЦИФИЧНО?

Што е тоа кое ве прави среќни? Дали имате посебено барање? Планина, река, езеро?

Сакате да сте во тек со понудите?

You don't have permission to register